Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настройки связи и параметров товара


Recommended Posts

2 дня лазил по форуму, толи нету толи я не знаю, но не нашёл пару ответов, может кто подскажет?

1. Вопрос по связи, есть три товара А, Б, В.

В настройках товаров А и Б в связи указал товар В, но и в товаре В они появились как привязанные к нему, через редактирование товара В их можно убрать, но если что либо редактируем в товарах А и Б то в товаре В они снова появляются, можно как ни будь это отключить взаимосвязь эту?

2. Подскажите, как редактировать, удалять и добавлять параметры на страничке товары (цена, модель, наличие вот эти). Версия магазина ocstore_v0.2.2 . Очень буду признателен за любую подсказку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ребят ну подскажите, хотябы как убрать взаимосвязь в товаре када с ним рекомендуются ещё товраы то в них тоже автоматически становятся рекомендуемые те в каких они, как это убрать, подскажите а то горю ппц как :(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.