Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Дублируется картинка товара в карточке


maksiLo

Recommended Posts

Есть проблема с отображением картинок в формате png в карточках товара. Она начинает двоиться (при наведении курсора) вот пример.

 

По идее нужно поменять формат всех используемых картинок с png на jpeg.

 

Но я не знаю как это проще сделать, может есть специальный модуль для этого?

 

Я конечно могу скачать все имеющиеся картинки в png с хостинга и переконвертить их, но как потом обратно присваивать их в ручную?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Классно Вы обработали фотки - без подложки. Из-за этого и происходит то, что видите, да jpeg дает белую подложку. Можно собсно и в пнг оставить - просто добавить подложку, можно и в фотошопе это сделать, останутся файлы png но уже с белым фоном.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Классно Вы обработали фотки - без подложки. Из-за этого и происходит то, что видите, да jpeg дает белую подложку. Можно собсно и в пнг оставить - просто добавить подложку, можно и в фотошопе это сделать, останутся файлы png но уже с белым фоном.

 

Я не обрабатывал фотки, это из прайсов поставщиков такие ).

 

Я знаю из за чего это происходит, не знаю как поправить расширение для изображения лупы, обычную картинку я уже поправил с png на jpeg по инструкции в теме которая появляется при клике.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.