Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

inna81

Recommended Posts

Добрый день, ломаю голов над проблемой и задачей. Опенкарт Version 1.5.6.4, задача добавить в текст блога файлы в формате дос, пдф, ексель , для просмотра и скачивания. В настройках магазина (во вкладке сервер) прописаны все форматы. Разрешить расширения файлов:

Добавьте разрешенные типы файлов для загрузки на сайт. Новое значение с новой строки - txt, png, jpe,jpeg,jpg,gif,bmp,ico,tiff,tif,svg,svgz,zip,rar,msi,cab,mp3/,qt,mov,pdf,psd,ai,eps,ps,doc,rtf,xls,ppt,odt,ods. 

Захожу в админку, нажимаю в меню КАТАЛОГ-СТАТЬИ- ВЫБИРАЮ НУЖНЫЙ МНЕ РАЗДЕЛ. Нажимаю в поле с текстом ярлык с ссылкой, и пытаюсь привязать файл на сервере с ссылкой. Но при добавление файла на сервер пишет некорректный формат. Что это значит, или нельзя таким образом добавить файл в текст. сайт www.woodfire.ru

 

 

Кто то сталкивался с таким явлением, что делать? 

 

 

post-698061-0-37621700-1456310462_thumb.jpg

post-698061-0-01865100-1456310624_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.