Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не могу найти Параметры(ОПЦИИ) у товара.


anrutez

Recommended Posts

Не могу найти Параметры(ОПЦИИ) у товара. OpenCart 1.4.9 . Может отдельно модуль нужен, если да, дайти плизз ссылочку.

В OpenCart 1.5.1 они есть.

Заранее спасибо!

Зайди в админке в описание товара .. ТАм есть вкладка атрибуты. И там можешь любые опции создавать!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Зайди в админке в описание товара .. ТАм есть вкладка атрибуты. И там можешь любые опции создавать!

работает, но не совсем удобно, точней совсем не удобно, для каждого товара вручную каждый атрибут вводить.

А так спасибо за наводку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


работает, но не совсем удобно, точней совсем не удобно, для каждого товара вручную каждый атрибут вводить.

А так спасибо за наводку.

Ну я видел есть модуль наподобие такого... Но там тоже все для каждого товара вводить! По другому, мне кажется, никак. Но не буду утверждать! Не за что

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.