Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Тайм веб . не подгружаются данные. где что исправить?


Recommended Posts

Кто на тайм веб устанавливал, переносил сайт(версия 1551). Отзовитесь. При переносе файлов и подключении конфигов . Появляется только хедер и футер, не одного товара, не одного модуля.  Поначалу для тайм веб не верные были пути, там нужно писать home\c\ вместо home\. Вот вопрос может быть это как то связано с не подгрузки данных.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Кто на тайм веб устанавливал

 

Я....

При переносе файлов и подключении конфигов . Появляется только хедер и футер, не одного товара, не одного модуля.

 

Ну так в умелых руках любая техника кирпич))))

 

 

PS конфиги.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я....

Ну так в умелых руках любая техника кирпич))))

 

 

PS конфиги.

Можете примеры конфигов с тайм веба дать, с демо данными? мне правильность наполнения понять. Поддержка молчит уже сутки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Пример того как ко мне домой добраться?

 

Могу дать универсальный рецепт.Нужны данные из конфига самой нижней части , в которой база данных указывается.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.