Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Очистить поля после отправки сообщения


lilovkin

Recommended Posts

Всем привет! Помогите, последний штрих, пол дня не могу понять.. КАК??? 

Скачал скрипт обратного звонка от Дедушка

Собственно скрипт работает, сообщения отправляет. Решил скрипт подключить к своим полям

 

У меня такое: 

<li><span class="testi"><input type="text" name="Ваше имя" value="" size="40" aria-required="true" placeholder="Ваше имя"></span></li>
<li><span class="testi"><input type="text" name="Телефон" value="" size="40" aria-required="true" placeholder="Телефон"></span></li>
<li><em><a>Ваши контактные данные не будут переданы третьим лицам в соответствии с ФЗ России "О персональных данных"</a></em></li>
<li><div class="callme-result"></div></li>
<li><button type="submit" class="button_t5 cme-btn">Отправить</button></li>

вот такое вот чудо из этого кода имеется:

post-686909-0-22988800-1454605220_thumb.png

 

Сообщение отправилось, а поля то не очистились, и остались на месте((. Как быть? не уж то ли присваивать к кнопке еще и перезагрузку страницы

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


document.getElementById("myForm").reset();

спасибо! но я так и не понял, куда это добавлять)). в гугле тоже находил такое, а добавлять куды не знаю. поидее вот эту форму я сделал по инструкции в гугле, просто написал вот такой вот код, подключил к скрипту Дедушка и все заработало.. А вот не обнуляются поля только..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.