Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Синхронизация товаров по IP


Alex2Klim

Recommended Posts

 

 

по IP с сервера поставщика

Возможно имелось ввиду API ?

Хотя можно и по IP, если поставщик предоставляет файлы по статическому адресу, которые хотя бы дату в названии имеют, вопрос в конкретизации задачи, формат файла-синхронизации, какие данные должны быть синхронизированы...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Господа модераторы, подправьте пожалуйста в заголовке темы, а ТС-у - предоставьте доступ к документации (технической) к API вашего поставщика, есть для Taobao или Alixpressнаши площадки...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Господа модераторы, подправьте пожалуйста в заголовке темы, а ТС-у - предоставьте доступ к документации (технической) к API вашего поставщика, есть для Taobao или Alixpressнаши площадки...

Спасибо! В личку ответил.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Незачто, я к сожалению не имею времени на доработки подобного плана, отписался, дабы внести ясность...

 

P.S. По документации не нашел функций SOAP для работы с php

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Незачто, я к сожалению не имею времени на доработки подобного плана, отписался, дабы внести ясность...

 

P.S. По документации не нашел функций SOAP для работы с php

Благодарю Вас!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.