Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как заменить букву 'ч' на 'х' ?


Recommended Posts

В каком месте выводится?

В любом. Выводится как репорт о действии или о его невозможности. например "товар положен в корзину" 

Думал в языковых файлах так как должен быть крестик на том месте буква "х", но не нашел там. в файлах на этом месте 

<div class="container-fluid">
    <?php if ($error_warning) { ?>
    <div class="alert alert-danger"><i class="fa fa-exclamation-circle"></i> <?php echo $error_warning; ?>
      <button type="button" class="close" data-dismiss="alert">×</button>
    </div>

Где на месте "ч" соит "×" 

видимо в связи со сменой языка на русский этот спец-символ просто показывает букву там где английская X. но вот как изменить не пойму

Змінено користувачем Algrizly
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот это уже прояснило ситуацию. Видимо настройки какие-то в системе не те. Потому как и в IE тоже видит "Ч", а с мобилки как положено - крестик. но в чем трабл, я не знаю

post-706217-0-73042600-1454284706_thumb.gif

Змінено користувачем Algrizly
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.