Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Письмо покупателю


Vova1303

Recommended Posts

Здравствуйте. Сейчас занимаюсь переделкой файла order.tpl. Возникла проблема.

 

Хочу вывести адрес доставки:

<?php echo $shipping_address; ?>

одной строкой. A он выводиться в письме с тегами <br>. То есть вместо 1 строки получается 1 столбец)) Может кто знает, буду признателен.

 

Прикрепил скрины - как есть и как надо.

 

post-689413-0-72826200-1451388310_thumb.jpg

post-689413-0-62398100-1451388315_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сделал так, письмо не приходит вообще. т.к. я не особо рублю в программирование прошу проконтролировать правильность)))) 

<?php <?php echo $shipping_address; ?> strip_tags($input, '<br><br/>'); ?> <br><?php echo $text_telephone; ?><a href="tel:<?php echo $telephone; ?>" style="text-decoration:none;"> <?php echo $telephone; ?></a>, <?php echo $text_email; ?> <a href="mailto:<?php echo $email; ?>" style="text-decoration:none;"><?php echo $email; ?></a>
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


<?php echo $shipping_address; ?><br><?php echo $text_telephone; ?><a href="tel:<?php echo $telephone; ?>" style="text-decoration:none;"> <?php echo $telephone; ?></a>, <?php echo $text_email; ?> <a href="mailto:<?php echo $email; ?>" style="text-decoration:none;"><?php echo $email; ?>
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.