Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ключевые слова, семантическое ядро


Recommended Posts

 Подскажите пожалуйста как в Opencart правильно распределять ключевые слова?

В title и description одни ключевики писать не рекомендуют. keywords не учитывается? Остаётся заголовок и описание товара, альты для фото?   

Или нужно размазывать ключевые запросы по контенту?  Самого контента у меня не так и много, картинки и ттх товара. Лепить какой-то текст для 2000 товара - я не смогу. Плюс ко всему пользуюсь автоматической обработкой прайс-листов.

Змінено користувачем Rennovatio
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ну почему не имеет? В карточке товара есть ведь выделенные поля title, description, h1,keywords, alt.  Возможно я глупо вопрос задал, но если он не имеет отношения к опенкарту - можно считать его закрытым.

Змінено користувачем afwollis
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


так составе семантическое ядро посмотрите какие ВЧ и НЧ запросы у Вас есть, не очень хорошо лепить много ключей к одному товару  

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.