Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка OpenCart и изменение панели


Recommended Posts

Здравствуйте.

Проблемы попытаюсь описать максимально подробно.

  1. При добавлении новых товаров в каталог программа выдает следующую ошибку

Notice: Error: Duplicate entry '9894' for key 'PRIMARY'
Error No: 1062
INSERT INTO product_option_value SET product_option_value_id = '9894', product_option_id = '3285', product_id = '2107', option_id = '13', option_value_id = '66', quantity = '5', subtract = '0', price = '0', price_prefix = '+', points = '0', points_prefix = '+', weight = '0', weight_prefix = '+' in /home/k/knu05mav/(..адрес сайта..)/public_html/system/database/mysql.php on line 49

 

При этом карточки новых товаров сохраняются, но в опциях постоянно стоят размеры S M L XL , другие размеры (например 36, 38) не сохраняются, после сохранения и захода в карточку размеры 36, 38 исчезают и остается снова S M L XL. Тоже самое и с опцией «цвет».

 

  1. В верхней строке (панель: о нас, доставка, оплата, вакансии, контакты) – нужно убрать заголовок «вакансии»  и объяснить как это делать, чтобы в дальнейшем я могла самостоятельно что-то добавлять или удалять из данной панели. В подвале магазина заголовок убрать могу, но как убрать в верхней панели – не знаю.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


смотрите базу данных, у Вас повторяющееся значения в опциях

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.