Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] 2.0.3.1 редактирование мобильной версии


oleksyayko

Recommended Posts

Добры день.

Вот редактирую моб.версию сайта (для решения вопроса не важно какого), на версии 2.0.3.1, ну как мобильную, сжимаемую, 

понял я, что  <span class="hidden-xs hidden-sm hidden-md"> прячет при уменьшении сайта, и не могу сообразить, есть ли такое же, но наоборот показывает только в сжатой версии. Объясняю для чего, логотип большой, а хочется в моб.версии поставить другую картинку. 

 

Спасибо за внимание, за ответ поблагодарю отдельно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

Спасибо за ссылку, видел ее. Но по скольку нужно только одно и если оно есть встроенное, а я его просто не нашел, то учить много + на переводе гугл... не очень хочется тратить время. Поэтому, если случайно, есть че такого, подскажите пожалуйста. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


прятать можно и большое расширения hidden-lg hidden-sm hidden-md

смотрите таблицу  

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

прятать можно и большое расширения hidden-lg hidden-sm hidden-md

смотрите таблицу  

 

Круть, почитал, разобрался немного. 

 

<span style="visible-xs "> - показывает только когда Extra small - то что нужно. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.