Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Есть ли модули для Opencart 2.0, отличие Opencart 2.0 от ocstore


Recommended Posts

Доброго времени
Помогите разобраться, хочу запустить новый магазин, один уже есть. Как мне сказали у меня магазин
"на ocstore это локализация опенкарта немного измененная и они не перешли на 2.0 до сих пор, русские модули работают с ней а с опенкартом неизвестно", - стоит ли мне открывать новый магазин на Opencart 2, в перспективе мне куча модулей придется покупать и ставить и вопрос есть ли они?

 

Спасибо за ответ

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Смотрите. 

 

opencart 1.5* = ocstore но последний немного доработан под требования СНГ, так сказать. 90% модулей которые разрабатываются под opencart 1.5 стают и на ocstore.

 

opencart 2* - это новая версия которая отличается от opencart 1.5* и само собой от ocstore. 

Модули которые разрабатывались под  opencart 1.5* и само собой ocstore, не совместимы с opencart 2*.

 

Думаю я ответил на ваш вопрос )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.