Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с SeoPro


Recommended Posts

Доброй ночи! При включении в настройках/сервер модуля SeoPro на страницах сайта выдает такую ошибку Not Found The requested URL /мой адрес/desktops/ was not found on this server. Локальный сервер Денвер, Оксторе 1.5.5.1.2. Подскажите что нужно подправить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Если пытаетесь сделать на локальном сервере, то тут "RewriteBase /" в htacces необходимо добавить "#" вначале, чтобы получилось так "#RewriteBase /"

И будет Вам счастье.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Есть еще вопрос, схожий по теме. В описании SeoPro вот тут http://www.opencartjazz.com/ru/opencart-module/seo/ocj-seopro-oc2 снизу сказано про то, как сделать Все адреса красивыми. Я сделал всё, как сказано в описании: прописал код в БД, почистил кэш, но изменения не произошли. Шаблом покупной. Может быть проблема в шаблоне или я что-то сделал не так?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если пытаетесь сделать на локальном сервере, то тут "RewriteBase /" в htacces необходимо добавить "#" вначале, чтобы получилось так "#RewriteBase /"

И будет Вам счастье.

мягко говоря - глупости.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.