Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Создание слайда. Замена картинок...


Recommended Posts

Уважаемые господа. Я заранее приношу свои извинения за свой вопрос и понимаю что для кому-то он может показаться глупым...но я ещё не такой монстр в CSS как Вы , и мне очень нужна Ваша помощь....

У меня не получается в слайде заменить картинки..Понимаю что это всё верстается в сторонней программе ( объясните пожалуйста в какой) и самое главное - как этот мой новый созданный модуль установить поотом в скрипт магазина.....Спасибо большое за понимание и поддержку... Родина Вас не забудет....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Совсем ничего не понятно, а про картинки замените через админку (дизайн - баннеры)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Совсем ничего не понятно, а про картинки замените через админку (дизайн - баннеры)

картинки нужно в слайде поменять на главной странице www.эльфото.рф

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


картинки нужно в слайде поменять на главной странице www.эльфото.рф

а про картинки замените через админку (дизайн - баннеры) сss тут ни причем 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.