Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вопросы по заливке на хостинг


Recommended Posts

Здравствуйте, друзья! 

Имеются следующие вопросы от "чайника", не судите строго. Буду благодарен за точные ответы:

 

Начал делать сайт на локальном сервере Денвер 3. Версия Окстор 1.5.4.1. Старая версия. Сперва было желание отладить сайт на компьютере, потом заливать. Но сейчас решение поменял-купил доменное имя и хостинг. Думаю создавать сайт сразу в сети,а там есть возможность установки 1.5.6.4, последняя верся этого движка. 

 

1. Мне достаточно просто сохранить базу данных SQL и потом импортировать на предустановленную Оксторе? 

 

2. База данных от версии 1.5.4.1 без проблем встанет на последнюю версию Окстор 1.5.6.Х ? 

 

В общем, не потеряю ли я то, что сделал уже на локальном сервере? Это самое главное для меня.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.