Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Получение конкретного элемента массива через this config get


Recommended Posts

Здравствуйте! У меня есть многоязыковое поле в админке модуля, и я хочу получить его значение в шаблоне через this config get, столкнулся с такой траблой. Мне удается его получить в контроллере вот так (например):

$mymodule_name = $this->config->get('mymodule_name');
$data['mymodule_name'] = $mymodule_name[1];

Но нельзя ли как то сразу получить нужный мне элемент одной строкой? Вот так не работает:

$data['mymodule_name'] = $this->config->get('mymodule_name')[1];

Хотя функция/метод $this->config->get('mymodule_name') ведь как раз возвращает массив, как же мне к нему подступиться, чтобы получить допустим первый его элемент без вот этой двойной работы и транзитной переменной $mymodule_name, что в первом куске кода?

Змінено користувачем zuckonit
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


$data['mymodule_name'] = $this->config->get('mymodule_name')[1];
Хотя функция/метод $this->config->get('mymodule_name') ведь как раз возвращает массив, как же мне к нему подступиться, чтобы получить допустим первый его элемент без вот этой двойной работы и транзитной переменной $mymodule_name, что в первом куске кода?
Нельзя. Этого не позволяет синтаксис языка. Если функция возвращает массив, то нужно сначала присвоить его переменной, а только потом обращаться к элементам этого массива.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.