Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

OpenCart 2.0.x обратная связь не работает


AxMan

Recommended Posts

Добрый день.

В прошлом я с джумлы, но рекомендации привели меня на ОпенКарт.

 

После установки на хостинге версии 2.0.1.1 попытался оформить заказ.

На электронку указанную мною от лица заказчика всё пришло но... в форме Обратная связь ошибок не падает и тем не менее письма тоже нет.

Проблема как-то решена или проще деактивировать данную опцию за неработоспособностью? 

 

Буду признателен за ответ.

 

Почта маил.ру, хотя с гугл почтой так же.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


майл.ру (он же дочернее подразделение Яндекса) с 16.09.14 перешел на SSL, Настраивайте параметры доступа с учетом этого фактора

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

майл.ру (он же дочернее подразделение Яндекса) с 16.09.14 перешел на SSL, Настраивайте параметры доступа с учетом этого фактора

Именно с учетом этого факта Работает отправка заявок на электронку покупателя (ssl://smtp.mail.ru). Иначе бы не отправляло.

Вопрос не настройки качаемо SSL. 

Перечитайте пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

ящики не совпадают - которым коннектитесь с тем, которым пытается движок подписаться при отправке письма через обратную связь (пользовательским, переданным через форму).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.