Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] ЧПУ - в чем смысл


sold

Recommended Posts

Вернее, я понимаю в чем смысл - в красивых ссылках, но почему оно не работает, когда я включаю его, но включаю ЧПУ по умолчанию, а не SeoPro? Все равно в ссылках остается index.php?route=

Заранее спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ну как же, совершенно такой же как будто мы пишем заголовок на одну тему, а проблема другого порядка, в любом случае я бы, вновь, записался на плавание. а еще сео про нужен, что бы избавиться от 

index.php?route=

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ну как же, совершенно такой же как будто мы пишем заголовок на одну тему, а проблема другого порядка, в любом случае я бы, вновь, записался на плавание. а еще сео про нужен, что бы избавиться от 

 

Под конец дня уже сил не было стройно выражаться. Но тем не менее уровень петросянства вам стоит прикрутить, наверное.

 

.htaccess.txt переименовали в .htaccess?

 

Спасибо! Слона-то я и не заметил, сам файл просмотрел, а вот на расширение внимания не обратил :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.