Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Не работает ссылка в схеме


barslol0

Recommended Posts

Всем, привет.

Основная моя цель это отображение вертикальных и горизональных фоток для разных категорий.

 

Создал я значит, дубль контролера, файла темы category и назвал его category_vertical.

Создал также схему и прописал там путь product/category_vertical и привязал категорию.

Соответственно вместо  /index.php?route=product/category&path=113_159

ссылка должна выглядеть вот так /index.php?route=product/category_vertical&path=113_159

 

Эти ссылки вместе работают, и одна и вторая. Никаких ошибок, по первой ссылке изображения горизонтальные, на другой вертикальные.

 

Так вот если кликать уже на сайте на категорию 113_159, к которой привязана схема category_vertical переадресации на /index.php?route=product/category_vertical&path=113_159  не происходит. А по прежнему ссылается на  /index.php?route=product/category&path=113_159

 

Ребята, куда копать? 

Может что то не учел? Либо этот новый шаблон должен еще где то учитан?

Во вложении файл контроллера.

 

 

category_vertical.php

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

Купил, скачал, установил настроил и не хочет(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Все отбой настроил. Спасибо, то что надо) +

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.