Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как изменить название способа доставки?


dalecoop

Recommended Posts

Здравствуйте,

заранее извиняюсь, если было.. Наверняка есть, но искал и не нашёл.

При оформлении способов доставки и оплаты покупателю предлагается несколько вариантов на выбор.

Настраиваю, например, способ доставки EMS Почта России на основе доставки по весу.

Покупателю данный способ показывается как "Доставка по весу", а я хочу, чтобы было написано "EMS Почта России".

Где это можно изменить?

Думал, что это должно быть в файле /admin/language/russian/shipping/weight.php, но там такой строчки нет.

Подскажите, пожалуйста.

На всякий случай прикрепляю скриншот.

Огромное спасибо!

post-3571-0-65267200-1314806967_thumb.gif

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Раз это предлагается покупателю, то рискну предположить, что каталог admin тут совсем ни при чем. Надо править в catalog/language/russian/shipping/weight.php. По большому счету, поменять на сайте одну надпись на другую без изменения функционала чего-бы то ни было - самая простая задача. Даже не записывал никогда никуда, где править.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.