Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сервис loaddy.com


Alexa

Recommended Posts

Приветствую!

Скажите, кто пользует данный сервис, если значения зашкаливают, но явно визуальных проблем на сайте вроде как не наблюдается - это повод пинать хостера и вопрошать ху из ху?

 

(Ошибок в Журнале нет, в логе тоже)

 

Спасибо за комменты!

 

 

post-3859-0-87307200-1415711425_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Что касается того что вы показали, ложится у вас сайт после 5-6 паралельных подключений - тут ничего удивительного. В реальной жизни такое явление у вас может появиться, если у вас будет 3-4к посетителей в день минимум.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Пон. Но, таких показателей, даже отдаленно нет......

И что хар-но, тестировала сайт, где вообще 0 всего - тестовый домен с установленным шаблоном (всё тем же :)) и все. Но, тормоза страшные....

А я уже начала по этому сервису свой основной сайт тестить - так там тоже далеко всё от идеала, хотя визуально ворочается норм........

 

P.S. Чего-то не пойму я толком результы с этого сервиса....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.