Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите с шаблоном


Recommended Posts

Переделал шаблон с двух бесплатных: yoocart001 и yooseren. Хотелось бы услышать все недочеты как в коде так и во внешнем виде. Что нужно подправить или поменять.

сайт: арт.хвиля.com

линк

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Переделал шаблон с двух бесплатных: yoocart001 и yooseren. Хотелось бы услышать все недочеты как в коде так и во внешнем виде. Что нужно подправить или поменять.

сайт: арт.хвиля.com

линк

Цвета ядовитые, резина нафиг нужна, на моем 1920 мониторе... ужас...
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Переделал шаблон с двух бесплатных: yoocart001 и yooseren. Хотелось бы услышать все недочеты как в коде так и во внешнем виде. Что нужно подправить или поменять.

сайт: арт.хвиля.com

линк

Про зеленый нечего не могу сказать, а вот второй основной(цвета детской неожиданости я бы убрал) а так расположение нормально. И внизу голубой цвет глаз режет по отношению к зеленому.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


резину убрал. Но вылез еще один косяк, в футере не могу все 4 блока что там есть, выровнять посередине. А текст должен ровняться по левому краю.

Не подскажите какойнить сайток где можно цвета 2.0 подобрать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


резину убрал. Но вылез еще один косяк, в футере не могу все 4 блока что там есть, выровнять посередине. А текст должен ровняться по левому краю.

Не подскажите какойнить сайток где можно цвета 2.0 подобрать?

float: left; уберите и поставте вместо margin-ов, margin: 0 auto;

К салатовому (хотя он какой-то желто-зеленый) подойдет бирюзовый (который у вас в футере) такой #29a7c4

Вместо желтого, попробуйте такой цвет #f0c833

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.