Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено {response.php}] Тормозит сайт, из-за чего?


caxap

Recommended Posts

Плохие советы даёте. Это как предлагать сменить страну проживания из-за несвежей колбасы в магазине.

Пусть попробуют отключить названный мной модуль и установить отладчик на сайт. Там сразу всё станет ясно.

Плохие советы ? Я это говорю из личного опыта, а не от балды .

У меня как то был случай, все тормозит и все не так. Зашел я на сайт а там труба, фотки по 1.5мб. Хостинг за 35грн в месяц.

Это для начала нужно делать, а там уже смотреть и идти к БД.

Вообщем спорить не люблю, оптимизация это как хирургическая операция. Вскрытие покажет :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Та же проблема начал тормазит сайт, хотя  посещаемость не такая большая.Работало все было нормально работ не каких не вилося и начал тормазить сайт. Хостер говорит что и за оптимизации, хотя эденоразова тока 10 человек лазят на сайте.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.