Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибки в модуле


Recommended Posts

Всем доброго времени суток. Установил шаблон. Там есть модули, некоторые уже были. Например, модуль Магазин. Я в нем выбираю какой товар отображать. Там надо указать размер отображаемого изображения. На странице товар появляется с изображением указанного товара, но над товаром ошибка в products.tpl, где пишут, что он пытается найти изображение в папке с нужным ему размером, Т.е. с тем которое я указал, foto-200x100.png

Почему так? Неужели надо еще фото грузить с нужным масштабом? И так в любом модуле, где можно выставить товар на сайт

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот ошибка
 

warning: getimagesize(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/admin/www/myshop.me/catalog/view/theme/stowear/template/new_elements/product.tpl on line 51Warning: getimagesize(http://myshop.me/image/cache/data/Items/jj-200x100.png): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /var/www/admin/www/myshop.me/catalog/view/theme/stowear/template/new_elements/product.tpl on line 51
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.