Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка Notice: Error: Could not load model total/set! in /home/.../www/system/engine/loader.php on line 48


ShuklinSerzh

Recommended Posts

Сегодня ночью пробовал установить модуль комплектов товаров. Создал комплект, видно он внес изменения в базу.
Сегодня утром попробовал сделать откат сайта, но не базы. База есть уже после добавления комплекта, до нее к сожалению не сохранил.
Версия опенкарта 1.5.6.1. Ошибка Notice: Error: Could not load model total/set! in /home/shuserzh/beautybiju.com.ua/www/system/engine/loader.php on line 48

описание моих действий  я сделал, но не знаю дает ли это чтото.
помогите пожалуйста!
подобную тему уже читал, но не понял что надо делать. желательно пошагово объясните что-где.
заранее спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Скопируйте снова хостинг все файлы модуля и деинсталлируйте (если он не нужен) его корректно, через админ-панель.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.