Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Добрый день. Хочу на сайте http://www.beautybiju.com.ua/ горизонтальное меню немного подредактировать.
Интересует есть ли най сайте какаято сраничка товаров, в какой файле ее можно найти? Или страничка рекомендуемых или топ-продаж... Чтобы поставить надпись "Товары" в верхнее меню и кинуть ссылку на эту страницу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Горизонтальное меню в шаблоне по адресу

catalog/view/theme/THEME_NAME/common/header.tpl

А по второму вопросу, вроде как, про обычные модули говорите, но выражаетесь как-то недоступно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Интересует есть ли най сайте какаято сраничка товаров, в какой файле ее можно найти? Или страничка рекомендуемых или топ-продаж... Чтобы поставить надпись "Товары" в верхнее меню и кинуть ссылку на эту страницу.

Сделайте себе отдельную страничку товаров Новинки

 

также на форуме есть наработки как вывести все рекомендуемые товары или топ-продаж на отдельную страницу

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сделайте себе отдельную страничку товаров Новинки

 

также на форуме есть наработки как вывести все рекомендуемые товары или топ-продаж на отдельную страницу

спасибо, надо полазить по форуму.

Наверно и одностраничники можно написать, чтоб начинались с моего доменного имени и приводили на мой сайт?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.