Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Расширение ckeditor. Ищу способ.


Recommended Posts

Идея такова, мне нужно вот сюда - https://yadi.sk/i/KaAUk-RxbXz79

 

добавить еще одну кнопку.

 

Что она будет делать:

По нажатию на кнопку она задает определенный шрифт всему тексту, цвет и размер.

 

Всё в 1 клик!  Допустим:

 

<span style="color:#a9a9a9;"><span style="font-size:14px;"><span style="font-family:verdana,geneva,sans-serif;">

 

 

Весь текст сразу или просто выделенный текст. КАК такое сделать?

Змінено користувачем Keyser
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так вы можете в папку CKEditor залить нужный вариант и будет как вам надо. Посмотрите на форуме - тема обсуждали уже.

Я не нашел там мода или генератора кода нужного мне функционала, мне надо не расширить его функции, а реально свести к минимуму.

Описание есть, выделили текст - один шаг - нажать ту самую кнопку, которая преобразует цвет, размер и шрифт этого текста. А там просто новые возможности, типа таблицы, видео и тд

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


я уже делал что-то подобное, щас уже спать ложусь, но если к следующему заходу никто не выложит вариант - попробую покопаться в файлах, где-то было...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

я уже делал что-то подобное, щас уже спать ложусь, но если к следующему заходу никто не выложит вариант - попробую покопаться в файлах, где-то было...

нету?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.