Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как полностью удалить vqmod и поставить заново ?


stenix

Recommended Posts

Как полностью удалить vqmod ? И установить за ного?

Проблема такая, перенес с под домена на основной домен магазин и не работает модуль vqmod 

Удалил директорию  vqmod на сервере и закачал заново, и при установке вот такая вот ошибка:

Administrator index.php not writeable

 

В бд ничего не удалял, удалил только директорию.  Пожалуйста помогите срочно нужно, не хочется магазин заново собирать :(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


.В корне магазина и папки админ можете заменить файлы index.php на дефолтные.После чего залейте vqmod и по новой установите.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

.В корне магазина и папки админ можете заменить файлы index.php на дефолтные.После чего залейте vqmod и по новой установите.

Заменил файлы index.php в корне магазина и в папке admin, заново закачал vqmod, но пишет тоже самое:

Administrator index.php not writeable

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не верю

 

Значит еще и директории admin (777)

Тоже самое :( 

Мне нет смысла обманывать, я как никто другой хочу решить проблему, не собирая магазин заново (

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.