Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Изменение прайс-листа


Recommended Posts

Доброго времени суток!

В общем проблема такова:  поставил модуль для отображения товаров в виде прайса http://cmsassistant.net/opencart/modul/386-otobrazhenie-tovarov-v-kategorii-v-vide-prays-lista-ocstore-1541-1531-v100.html

и хотел в нем добавить столбец с цветом, для добавления в админку пользовался этой инструкцией youtube.com/watch?v=HeW0g5sf2DA

теперь не получается вывести ее в прайс лист, вот что выдает

xyevelv4bi10.png

Точно так же с наличием, но я с этим еще не разбирался, если знаете как и это решить, напишите пожалйста

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Смотреть ролик не буду

 

Подозреваю, что

 

в в контроллере  в массив $ttis->data['products'] не положили sku, stock и options.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, может быть, я с opencart дело ни разу не имел.

Мне надо что бы при выборе категории товары выводились в виде прайс-листа, т.е. что бы не надо было нажимать на товар и там смотреть про него, надо что бы вся информация выводилсь в этой таблице.

Пытался ставить модули прайс-листов,  но там совсем не то

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.