Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

my_mego_log.log весит 2,4 Гб


Serg5

Recommended Posts

не должно. удалите его, потом проследите какими ошибками он наполняется, затем исправляйте их до тех пор, пока они не перестанут появляться в логе. 

 

 

 

Перед удалением внимательно прочесть

2,4 Гб?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

не должно. удалите его, потом проследите какими ошибками он наполняется, затем исправляйте их до тех пор, пока они не перестанут появляться в логе. 

 

 

 

2,4 Гб?

Просто странно что он так быстро заполнился на такой обьем. Эта может быть вирус ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Перед удалением внимательно прочесть

 

2,4 Гб?

 

Там должен был быть тег сарказма... :-)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Просто странно что он так быстро заполнился на такой обьем. Эта может быть вирус ?

там может быть даже эрик картман. пока не заглянете не узнаете, при этом он врятли вас укусит. одна необъявленная переменная вполне может нагнать такой объем, при условии что на сайте есть посещалка и модуль установлен например не на самой удаленной странице.

 

 

Там должен был быть тег сарказма... :-)

 

блииин  :unsure:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

там может быть даже эрик картман. пока не заглянете не узнаете, при этом он врятли вас укусит. одна необъявленная переменная вполне может нагнать такой объем, при условии что на сайте есть посещалка и модуль установлен например не на самой удаленной странице.

 

 

блииин  :unsure:

картмена нет я проверил  ;)  Буду патрулировать журнал ошибок. Спасибо за совет и оперативность.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


картмена нет я проверил  ;)  Буду патрулировать журнал ошибок. Спасибо за совет и оперативность.

 

Там целый пруд ошибок потому что :-D

PS. Проверял лично.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.