Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Не приходит уведомление о заказе по email


Poddubskiy

Recommended Posts

Добрый день! Заказывал упрощение заказа на OpenCart, и в итоге получилась вот такая форма:

post-6892-0-22577400-1310788995_thumb.jpg

Т.е. чтобы сделать заказ, пользователю достаточно указать только номер своего телефона, остальное не обязательно.

Возникла проблема с уведомлениями: если пользователь не пишет ни одного символа в поле email, то и мне на ящик не приходит уведомление о заказе. Стоит пользователю поставить хотя бы один символ в email, так все работает нормально.

Уже несколько вечеров убил над этой проблемой, подскажите пожалуйста где хотя бы искать, а то я немного далек от программирования.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так, утро вечера мудренее. В файле order.php пришлось заменить строку $mail->setTo($order_query->row['email']);

на строку $mail->setTo($order_query->row['telephone']);

Проблема хоть может и криво решена, но заработало как надо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...

Так, утро вечера мудренее. В файле order.php пришлось заменить строку $mail->setTo($order_query->row['email']);

на строку $mail->setTo($order_query->row['telephone']);

Проблема хоть может и криво решена, но заработало как надо.

Не могу найти строку $mail->setTo($order_query->row['email']);

v1.5.3.1

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день! Заказывал упрощение заказа на OpenCart, и в итоге получилась вот такая форма:

post-6892-0-22577400-1310788995_thumb.jpg

Т.е. чтобы сделать заказ, пользователю достаточно указать только номер своего телефона, остальное не обязательно.

Возникла проблема с уведомлениями: если пользователь не пишет ни одного символа в поле email, то и мне на ящик не приходит уведомление о заказе. Стоит пользователю поставить хотя бы один символ в email, так все работает нормально.

Уже несколько вечеров убил над этой проблемой, подскажите пожалуйста где хотя бы искать, а то я немного далек от программирования.

Как мне решить такую же задачу версия движка (v1.5.3.1) :(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.