Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Теги в статьях + отключить магазин


supmener

Recommended Posts

Здравствуйте. Имею сайт узкой специализации. Хочу пока что в разделе Shop разместить товары от партнерских программ (они методом вставки джава скрипта добавляются) других сайтов, которые подойдут по тематике. Планируются материальные товары, которыми буду сам заниматься, только в будущем. Поэтому нужно сейчас иметь возможность в страницы статей вставлять код партнерских программ, прописывать теги, которые будут рядом с товарами отображаться на странице, при этом чтобы теги входили в структуру будущих других товаров Опенкарта, который пока что надо отключить, чтобы отображались только статьи с товарами партнерских программ. Как это можно реализовать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.