Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Добавление страницы


Kukaramba

Recommended Posts

Доброго времени суток!

Столкнулся с проблемой - не могу понять как добавить дополнительные страницы. Знаю только что нужно редактировать header.tpl и делать ссылки вида

<a href="<?php echo str_replace('&', '&', $login); ?>" id="tab_login"><?php echo $text_login; ?></a>

Как можно поменять ссылку в менюшке сверху на свою и удалить из блока информации некоторые элементы?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хочу в меню сделать пункты, ведущие на страницы, которые находятся в папке /sites например нажимаю на менюшку и открывается /sites/proba.php вместо home.php в центре экрана а не на отдельной странице.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Помойму тут речь о статичных страницах ?

Создаёте в статью

В шаблоне выводите ссылку формата

index.php?route=information/information&information_id=n

Иначе что это за proba.php ? Пишите контроллер, модель, шаблон для него и тогда будет работать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.