Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

где заполнять "Акции"

post-9184-0-71379500-1309935128_thumb.jpg

никак не найду...

P.S. Не обращайте внимание на картинке на поставноку, для наглядности показать о чём я спрашиваю... я ещё не доделал это)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вы вопрос нормально поставьте.

Это должно добавляться в товаре? Добавляю - ничего не появляется!!! Ни в акциях ни в специальных...

- набор слов.

Что ЭТО? Куда ДОБАВЛЯЮ? Что НЕ ПОЯВЛЯЕТСЯ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вы вопрос нормально поставьте.

- набор слов.

Что ЭТО? Куда ДОБАВЛЯЮ? Что НЕ ПОЯВЛЯЕТСЯ?

Где добавляются "Акции" и те же самые "специальные" ? В админке - в товаре - в меню "Специальные" ? Если да то у меня ничего не добавляется ни в "Акции" ни в блок "специальные"! Почему?

Скрины выше...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Где добавляются "Акции" и те же самые "специальные" ? В админке - в товаре - в меню "Специальные" ? Если да то у меня ничего не добавляется ни в "Акции" ни в блок "специальные"! Почему?

Скрины выше...

Другое дело. Ну и адрес Вашего счастья ещё в студию, а то фотографии не очень помогают.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Другое дело. Ну и адрес Вашего счастья ещё в студию, а то фотографии не очень помогают.

shop-casio.ru

(Блок "Специальные" выключен - можно не искать)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.