Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Вообщем проблема у меня такая есть около 1000 товаров , и есть хостинг с 64 мб оперативки больше не дают.Установил я модуль импорт экспорт ексель вродебы все хорошо было залил фотки через фтп импортировать прайс ексель но лимит памяти товарищи видите ли превышаю. Но да ладно Бог с вами уменьшил прайс до 800 товаров залился  хорошо. Осталось 200 но думаю вечер не посплю да в ручную начал по одному вбивать, а тут гадство такое фотку по 5 мин ищу ктр +ф не работает в этом боксеpost-680337-0-15265300-1395697274_thumb.png

Так вот, вообщем суть вопроса- существует ли модуль для людской загрузки фото. Я конечно понимаю что можно бд и скопировать на пк и сервер поставить и лимит оперативы увеличить, но лень лучше модуль хороший для вбивания товаров или  нормального поиска фоток среди 800. А если еще, он и бесплатный будет, так вообще- вам товарищи форумчане низкий поклон.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.