Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Использование json_encode вместо serialize в OpenCart


Recommended Posts

Как известно (un)serialize медленнее json_encode(decode) почему бы не использовать json в OpenCart?

Я понимаю, конечно, это экономия на спичках. Я вижу только одну причину в пользу (un)serialize, в отличии от json он может сериализовать классы. Но в OpenCart такого, к счастью, нет. У меня не возникло проблем при переходе на json. Есть аргументы? Буду раз услышать разные точки зрения. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 5 months later...
  • 3 years later...
В 18.02.2014 в 17:51, halfhope сказал:

Как известно (un)serialize медленнее json_encode(decode) почему бы не использовать json в OpenCart?

Я понимаю, конечно, это экономия на спичках. Я вижу только одну причину в пользу (un)serialize, в отличии от json он может сериализовать классы. Но в OpenCart такого, к счастью, нет. У меня не возникло проблем при переходе на json. Есть аргументы? Буду раз услышать разные точки зрения. 

Ну и как, пробовали? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 минуты назад, vlad007 сказал:

Ну и как, пробовали?

а че пробовать? В версиях >=2 так и работает

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.