Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вопрос о теме free althaina ( мобильная версия )


estimate

Recommended Posts

Здравствуйте! Хочу Вас попросить помочь с одним интересным багом этой темы (althaina ).
Когда просматриваю с ПК все гуд все супер, но вот с мобильного телефона получается бред - половина сайта в сером цвете (особенно хедер и футер). Копался в файле stylesheet.css но так как новичок и только изучаю толком и не могу понять как это исправить.

ссылка на тему 

Фото прилагаю =)

Буду очень благодарен за помощь!

 

post-679235-0-59455100-1392502447_thumb.jpg

post-679235-0-03429200-1392502452_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 months later...

Здравствуйте! Хочу Вас попросить помочь с одним интересным багом этой темы (althaina ).

Когда просматриваю с ПК все гуд все супер, но вот с мобильного телефона получается бред - половина сайта в сером цвете (особенно хедер и футер). Копался в файле stylesheet.css но так как новичок и только изучаю толком и не могу понять как это исправить.

ссылка на тему 

Фото прилагаю =)

Буду очень благодарен за помощь!

Нашли решение ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 5 months later...

Здравствуйте! Хочу Вас попросить помочь с одним интересным багом этой темы (althaina ).

Когда просматриваю с ПК все гуд все супер, но вот с мобильного телефона получается бред - половина сайта в сером цвете (особенно хедер и футер). Копался в файле stylesheet.css но так как новичок и только изучаю толком и не могу понять как это исправить.

ссылка на тему 

Фото прилагаю =)

Буду очень благодарен за помощь!

А вы только со своего телефона проверяли? Скиньте ссылку на сайт мне интересно глянуть с других мобил, а то мне тоже тема понравилсь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.