Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Очень нужна помощь по фильтру SimonFilter


Recommended Posts

Здравствуйте

Спасибо, что как минимум открыли этот топик.

 

Дела следующие. По рекомендации программиста приобрел данный модуль http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=4057 убедили, что он на порядок круче любых публичных аналогов. Купил, установили, доволен, работает как часы. Но программист столкнулся с следующей проблемой. Фильтр при выборе параметров формирует только уникальный url, а нужно, что бы фильтр генерировал уникальный title и h1. Как это реализовано на  rozetka.com.ua (к примеру).Я SEO-шник с стажем около 5 лет. Данный фильтр нужен для продвижения. Нету фильтра генерирующего подобные страницы, получается и продвигать нечего. Работа над сайтом остановилась не могу найти человека, который подскажет где у SimonFilter править код дабы создать генерацию уникального  title, h1 (url уже генерируется).

 

Спасибо, я надеюсь, что вы сможете мне помочь!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.