Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

opencart доменное имя


Ruslan2014

Recommended Posts

Добрый день!

Я купил домен у меня проблемв то что я незнаю как открывался интернет магазин через домен он открывается только так http://имя домена/opencart/upload/  хотел бы чтобы когда писал http://домен/открывался ответе пожалуйста 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сейчас магазин установлен на хостинге в папку public.html/upload   а должен быть в самой папке  public.html

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

public.html/admin

                 /catalog

                /download

                /image

                /install

               /system

              /vqmod

             /.htaccess

            /config.php

           /php

должна лежать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сейчас магазин установлен на хостинге в папку public.html/upload   а должен быть в самой папке  public.html

public.html/admin

                 /catalog

                /download

                /image

                /install

               /system

              /vqmod

             /.htaccess

            /config.php

           /php

должна лежать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Именно так.Вполне возможно что вы в момент установки,залили архив,распаковали его на сервере,и установили.А он после распаковки оказывается внутри ещё одной папки upload.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Именно так.Вполне возможно что вы в момент установки,залили архив,распаковали его на сервере,и установили.А он после распаковки оказывается внутри ещё одной папки upload.спасибо 

Большой рахмет все получилось 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.