Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оплата и доставка


Гість

Recommended Posts

не знаю от чего это зависит, по-этому и спрашиваю... Магазин год работал в режиме каталога,

заказывали через сайт, потом оплачивали в центрах выдачи (рассрочка, кредит, нал, безнал..)

а тут приспичило.. народ уходит...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Если у вас ЦА - жители города, то можно или самому развозить или курьера нанять, оплата налом в руки при получении + безнал опционально + электронные деньги опционально.
Если по стране - понятное дело курьерские службы рулят. Соответсенно наложенный платеж или предоплата.
Если по миру - предоплата + почта.

 

 

В чем сложность выбора и что собственно хочется обсудить? Может я не правильно вопрос понял?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


интересует методы доставки по центральному региону, в частности ЕМС почта России....

А по оплате.. что выгоднее, единая касса, интеркасса... или лучше по отдельности киви, яндекс, вебмани..?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.