Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с установкой модуля )


codo

Recommended Posts

Добрый день! 

Вот задача: Переносим сайт с тестового сервера на боевой, после переноса перестали работать модули, в частности %название неработающего модуля%, выяснилось что не видит функцию которая описана в vqmod, но почему модуль не видит этой функции и отказывается работать не понятно. Попробовали переустановить vqmod, но результата не последовало. Кто может уточните пожалуйста как правильно переносить систему с одного сервера на другой и будут ли проблемы при смене домена для сайта после переноса и проведения тестов по работе сайта."

На локалке все работает отлично  при переносе на хостинг не работает ( 

Может кто сталкивался с данной проблемой? 

Заранее спасибо! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ну понимаете же, что, скорее всего, проблема в настройках сервера. Поищите по коду ошибки к примеру.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ну понимаете же, что, скорее всего, проблема в настройках сервера. Поищите по коду ошибки к примеру.

В том то и дело что ошибку не выдает)) модуль частично работает .. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


"у меня тут модуль не работает, не подскажите, почему он не работает?" - не кажется что-то странным в этой фразе?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


"у меня тут модуль не работает, не подскажите, почему он не работает?" - не кажется что-то странным в этой фразе?

кажется.. но я такой вопрос не задавал....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.