Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Кто может сделать субдомены для магазина?


Recommended Posts

Приветствую!

 

Возникла необходимость разработать шаблон для создания субдоменных страниц типа region1.moyi-m.ru

Шаблон будет содержать всю информацию основной страницы moyi-m.ru, различие лишь в блоке для ключевых фраз. Я тк вижу, но возможно для этого есть другое решение, как это сделать, не знаю, потому что я не спец. Я вижу примеры этого, набрав любой запрос в Яндексе с регионом, например, купить смартфон тюмень. В общем, задача работы состоит в том, чтобы обойти геозависимость и-м. Кто поможет?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Видел в новых версиях, что можно несколько магазинов делать, но до конца не имел представления, для чего это. Теперь понятно. Спасибо Вам. Однако вопрос остается - помочь прикрутить это. У меня версия движка старая, этой опции нету.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.