Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите с регистрацией и оформлением заказа


Recommended Posts

Ребят помогите доработать регистрацию .  Сайт Ligbook.com Переделал файлы отвечающие за  регистрацию и оформления заказа. все файлы прикрепленны.

 

Ява скриптом пропустил 1, 3, 4 шаги при оформлением заказа. в *TPL вроде все ок, так как форма изменилась. Грешу на контрол. В Кастомере 14 и 18 строчку сделал. Но в чем прикол -  на локалке оформление заказа работает, а на hoste на 2-м шаге заминка. Регистрация в магазе - не регестрирует ни там ни там. Прошу потестить  и помочь советами. Думаю тема актуальная.

 

немогу понять в чем дело

 

Основная задача: чтоб форма регистрации работала. Выполнялось фунуция оформления.  

 

Все файлы в архиве.

 

Версия: 1,5,5,1,1

Шаблон - дефолтный

 

сайт.zip

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


С решением проблемы к сожалению помочь не могу, но если позволите дам один не большой совет - отредактируйте нумерацию шагов регистрации, уж очень как то по глазам бьет тот факт, что начинается с шага 2, потом шаг 5 и 6

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.