Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

В Яндекс.Вебмастере пропали сайтмапы


qweezz

Recommended Posts

Регулярно захожу в яндекс.вебмастер посмотреть, что да как там. Два дня назад у меня было три сайтмапа:

1. блог на сайте

2. ....feed/google_sitemap

3. /sitemap.xml

 

А сейчас только сайтмап блога. При том что по ссылкам 2 и 3 - сайтмапы открываются. Что это может быть? Может у кого-то тоже самое?

В гугл вебмастере все ок.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


в 1 ссылка вида ..../feed/blog_sitemap

 

Дело в том, что полгода все три сайтмапа были, работали нормально. При этом, напротив сайтмапа блога есть крестик, т.е. я могу его удалить. А вот напротив сайтмапов сайта не было крестиков т.е., что бы их удалить нужно то ли роботс править, то ли htcasses править (никаких изменений в этих файлах не было, в гугле все ок).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Поддержка яндекса ответила, что на сервере нет файла robots.txt поэтому и пропали сайтмапы, но роботс.txt есть, лежит в папке public_html. В чем может быть проблема? почему яндекс не видит этот файл?

 

по ссылке в браузере mysite.ru/robots.txt выдает это:

Forbidden
You don't have permission to access /robots.txt on this server.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А что делать? Где права выставлять?

 

 зайти по ftp на сервер (через total commander например), выбрать файл robots.txt, выбирете Files -> Change Attributes и выставьте ему права 777

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.