Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как переставить DIV-блоки по вертикали?


Recommended Posts

Добрый день.

Есть 2 div блока, идущие в верстке друг за другом и визуально расположены один над другим

<div>первый блок</div>
<div>второй блок</div>

Как добиться эффекта, чтобы не меняя порядок верстки, визуально эти блоки показывались наоборот

<div>второй блок</div>
<div>первый блок</div>

В случае замены правого блока на левый все просто - указываем очередность float:left и float:right.

А вот как сделать такое по вертикали? Пока идея крутится вокруг указания разных z-index,

с корректировкой визуального расположения блоков через margin/pedding, но может быть это делается проще?

Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


какой z-index? Он порядок слоев указывает. Это немного "не то".

Решение от afwollis , как обычно, умиляет своей простотой. Особенно для человека, который два дива в шаблоне местами хочет поменять. =)

я-б css ковырнул на предмет расположения блоков. position:relative; и вперед.

С уважением.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

какой z-index? Он порядок слоев указывает. Это немного "не то".

Решение от afwollis , как обычно, умиляет своей простотой. Особенно для человека, который два дива в шаблоне местами хочет поменять. =)

я-б css ковырнул на предмет расположения блоков. position:relative; и вперед.

С уважением.

Спасибо. Вот если бы еще примерчик реализации... Т.к не силен в CSS, сходу не разобрался :blink:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.