Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка


Rusas87

Recommended Posts

Добрый день.

У меня возникла проблема. После установки русского языка у меня появилось куча ошибок на сайте.

 

 

33294/data/www/******/catalog/controller/module/boss_megamenu.php on line 171Notice: Undefined index: 3 in /hosting/b12-33294/data/www/******/catalog/controller/module/boss_megamenu.php on line 171Notice: Undefined index: 3 in /hosting/b12-33294/data/www/*****/catalog/controller/module/boss_megamenu.php on line 171Notice: Undefined index: 3 in /hosting/b12-33294/data/www/******/catalog/controller/module/boss_megamenu.php on line 120Notice: Undefined index: 3 in /hosting/b12-33294/data/www/******/catalog/controller/module/boss_megamenu.php on line 171Notice: Undefined index: 3 in /hosting/b12-33294/data/www/*******/catalog/controller/module/boss_megamenu.php on line 120Notice: Undefined index: 3 in /hosting/b12-33294/data/www/*******/catalog/controller/module/boss_megamenu.php on line 171Notice: Undefined index: 3 in /hosting/b12-33294/data/www/********/catalog/controller/module/boss_megamenu.php on line 171

Так же текст отображается не корректно (крокодзябликами . 

Как решить данную проблему подскажите пожалуйста буду очень благодарен.. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


За Ваши деньги , любой каприз! Раз у вас нашлось 69 долларов на этот шаблон то  15-20 на решение проблем я думаю не проблема!

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Не имеет значения сколько он стоит где брал я шаблон. Вы сейчас пишите не по теме. Я попросил помочь с ошибкой а не обсуждать сколько у меня денег и на что их могу потратить.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ух ты! Тогда могу огорчить.Потому как ошибку эту легко исправить обратившись к автору.А раз нельзя то ШАБЛОН варезный.Там где брали пусть и лечат! Как то так.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Всегда приятно получить минус за правду! Пользуешься ворованным,получи адекватный ответ! ШКОЛОТА!  :-D

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Всегда приятно получить минус за правду! Пользуешься ворованным,получи адекватный ответ! ШКОЛОТА!  :-D

 

Шаблон был куплен. ну не знаю уже почтив 28 лет и школота. ну ну молодец так держать. Кто бы говорил. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А вот и ответ

 

Потому как ошибку эту легко исправить обратившись к автору

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.