Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Выбор количества товаров на главной? (1.5.4.1)


Recommended Posts

Доброго времени суток.

 

Меня интересует есть ли решение для последних версий Opencart, которое бы делало то, что указано на скриншоте:

 

1322027319_23.11.jpg

 

Интересуют строго плюс и минус. Поле для ввода я прикрутил, но на этом этапе завис. Если я просто их добавляю (вырезая оттуда, где они есть) - они меняют или все значения сразу, или значения товара который уже отправлен в корзину, но никак не значение текущего поля.

 

Можете тыкнуть пальцем в модуль, так как я не могу адекватно перевести запрос на английский язык, чтобы поиск по модулям выдал хоть что-то.

 

Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


вам не "модуль" нужен, а понимание математических функций в javascript + немного знаний jQuery.

а кода там: строчка-две

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

понимание математических функций в javascript + немного знаний jQuery

У меня нулевые познания яваскрипта. Поэтому искался или модулю или тутор. Кончилось тем, что нашёл и купил модуль, теперь изучаю его код, чтобы понять, где я был не прав.

 

Pascha, спасибо огромное, изучу на досуге.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.