Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблемма "менеджер изображений" пустое окно


audigy

Recommended Posts

Всем привет, уже давно возникла проблемма, както я хотел поставить какойто модуль улучьшить менеджер изображений, чтобы ходябы папку запоминал где находился, в итоге закинул на хост файлики и просило заменить 1 файл /admin/controller/common/filemanager.php перед заменой я сделал копию, посмотрел модуль не понравился, хотел вернутся на родной, переименовую, смотрю окно пустое, думаю что за лажа, давай обратно filemanager.php ставить с того модуля, тоже самое. Вот я попал в такое безвыходное положение, что не работает не то и нето, сча пробую поставить https://opencartforum.com/files/file/781-image-manager/

закинул в папку заменились файлы, окошко менеджер изображений увеличилось но все же пустое.

Если удаляю файл /admin/controller/common/filemanager.php при открытии окна "менеджер изображений" пишет что не возможно  найти страницу, тоесть не находит его, закидую обратно, пустое окно, захожу в файл /admin/controller/common/filemanager.php пишу вконце его текст сохраняю в окошке "менеджер изображений" он появляется , и пустота... помогите плиз, не хочется сайт переустанавливать...

post-29355-0-97155500-1373535160_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.