Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Запрашиваемая страница не найдена!


CaHek

Recommended Posts

Доброго времени суток. Облазил весь интернет, но так и ненашёл ответа на свою проблему...

Дело вот в чём... Хочу создать дополнительную страницу допустим для раздела 'Контакты'.

 

Действия в админке:

Система-Дизайн-схема    (создаю новую схему указываю common/contact)

 

Действия на сервере, работа с файлами:

В папке common я создаю файл contact(пустой файл только пару слов приветсвия для теста).

В папке common правлю файл home вставляю ссылку на новый файл который открывает contact,

 

сам код:

<div class='menu_razmer'><a  class='menu_punkt_1 text_to_menu' id='active_but_top_navig' href="http://localhost/shop/index.php?route=common/contact"><?php echo $text_contact; ?></a></div>

 

Вродиба всё правильно, но файл не открывается, пишет что "Запрашиваемая страница не найдена!"...

В каких действиях допустил ошибку?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В папке common я создаю файл contact(пустой файл только пару слов приветсвия для теста).

 

бла... ну откройте вы файл home.php рядом и посмотрите, как "примерно" должен выглядеть ваш.

что за детский сад.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.